Locaties

STOP4-7 wordt uitgevoerd bij de volgende instellingen voor jeugdzorg:

Entréa
Locatie Nijmegen, contactpersoon Pien Geertse
Email: p.geertse@entreaonderwijs.nl
telefoonnummer 024 - 678 85 22
Locatie Tiel, contactpersoon Petra Bouwman
p.bouwman@entrea.nl
telefoonnummer 0344 - 750 700

Youké
Locatie Molenhorst te Utrecht, of Youke locaties in Amersfoort, Nijkerk en Veenendaal. 
contactpersoon Brenda Jongewaard (bjongewaard@youkejeugd.nl) of Annemarie Klok (aklok@youkejeugd.nl)
telefoonnummer 030 - 262 00 14

MOC 't Kabouterhuis
Hoofddorp, Amstelveen en diverse locaties in Amsterdam, contactpersoon Marianne Balfoort
marianneb@kabouterhuis.nl
telefoonnummer 020 - 644 53 51 



                **********************************

Het onderzoek naar STOP4-7 werd uitgevoerd door Praktikon.
onderzoeker Inge Bastiaanssen
i.bastiaanssen@acsw.ru.nl
telefoonnummer 024 - 361 54 80

STOP4-7 Nederland heeft een intensieve samenwerking met STOP België
contactpersoon Wim De Mey
wim.demey@ugent.be
telefoonnummer 00 32 - 9 - 232 47 35

Voor de methodiekhandleiding STOP kunt u terecht bij Uitgeverij SWP.

 

print